• Dzieci

  • Personel

  • Gabinet

Diagnoza i badanie ADHD u dziecka Rzeszów

Diagnoza ADHDBadanie i diagnoza nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD) u dziecka składa się z 4 lub 5 spotkań – zależnie od wieku i tempa pracy dziecka. Pierwsze spotkanie przeznaczone jest na zebranie potrzebnych informacji od Rodziców oraz rozpoczęcie badania dziecka. Podobnie jak w przypadku pierwszej konsultacji trwa ok. 1,5 godziny. Kolejne spotkania (drugie i trzecie, a czasem czwarte) to kolejne etapy badania - trwają po 45 min. W procesie diagnozy nadruchliwości, pobudliwości dostaniecie kwestionariusze obserwacyjne do wypełnienia w szkole przez Wychowawcę. Na ostatnim wydajemy opinię psychologiczno-pedagogiczną, omawiamy wyniki, podpowiadamy jakie są możliwości treningów/terapii – jeśli jest taka potrzeba, odpowiadamy na wszystkie pytania.


Nasza Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna posiada pełne uprawnienia do badań psychologiczno-pedagogicznych, a wydawane opinie – jako dokumenty prawne – są respektowane przez wszystkie szkoły oraz Komisje Egzaminacyjne.

W zakładce „Pytania I Odpowiedzi” znajdziesz wiele wiadomości dotyczących zagadnienia. Zajrzyj koniecznie!

Jeśli masz dodatkowe pytania, skorzystaj z możliwości bezpośredniego kontaktu telefonicznego z psychologiem. Dane w zakładce KONTAKT. Lokalizacja: Rzeszów.

Płatności: zobacz w Regulamin płatności

Zadajesz sobie pytanie: Czy moje dziecko ma ADHD?
Lub dlaczego moje dziecko ma problemy, trudności w nauce spowodowane przez zaburzenia koncentracji i uwagi?
Zgłoś się do nas po fachową opinię!

Oferta usług:

Diagnoza w kierunku dysleksji
Diagnoza ADHD
Diagnowa w kierunku dyskalkulii
Diagnoza predyspozycji zawodowych
Diagnoza gotowości szkolnej