• Dzieci

  • Personel

  • Gabinet

Diagnoza gotowości szkolnej Rzeszów

Diagnoza gotowości szkolnejNa takie badanie zapraszamy dzieci, które w zbliżającym się roku szkolnym wybierają się do szkoły. Badanie to ma na celu stwierdzenie tzw. dojrzałości szkolnej lub potrzeby odroczenia obowiązku szkolnego. Składa się z 4 spotkań. Pierwsze spotkanie przeznaczone jest na zebranie potrzebnych informacji od Rodziców oraz rozpoczęcie badania dziecka. Podobnie jak w przypadku pierwszej konsultacji trwa ok. 1,5 godziny. Kolejne spotkania (drugie i trzecie) to kolejne etapy badania - trwają po 45 min. Na ostatnim wydajemy opinię psychologiczno-pedagogiczną, omawiamy wyniki, podpowiadamy jakie są możliwości treningów/terapii – jeśli jest taka potrzeba, odpowiadamy na wszystkie pytania.


Nasza Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna posiada pełne uprawnienia do badań psychologiczno-pedagogicznych, a wydawane opinie – jako dokumenty prawne – są respektowane przez wszystkie szkoły oraz Komisje Egzaminacyjne.

W zakładce „Pytania I Odpowiedzi” znajdziesz wiele informacji dotyczących zagadnienia. Zajrzyj koniecznie!

Jeśli masz dodatkowe pytania, skorzystaj z możliwości bezpośredniego kontaktu telefonicznego z psychologiem. Dane w zakładce KONTAKT. Lokalizacja: Rzeszów.

Płatności: zobacz w Regulamin płatności

Zadajesz sobie pytanie: Czy moje dziecko jest gotowe do pójścia do szkoły i rozpoczęcia nauki?
Lub czy ubiegać się o odroczenie obowiązku szkolnego?
Zgłoś się do nas po fachową opinię!

Oferta usług:

Diagnoza w kierunku dysleksji
Diagnoza ADHD
Diagnowa w kierunku dyskalkulii
Diagnoza predyspozycji zawodowych
Diagnoza gotowości szkolnej